Sea Horse Beach Club

Sea Horse Plaj Kulubü, Ölüdenizdeki Blue Lagoon Milli Parkına konumlanmıştır ve yaklaşık olarak 10.000 m2 alana sahiptir. Yaklaşık bir asır önce, o alan’a iki mülk inşa eden bir tarım ailesi sahipti. Büyük olan, ailenin yaşaması için kullanılıyordu ve küçük olansa genel olarak stoklama için kullanılıyordu. Bu iki mülk(Lagoon Mansion ve Carob Tree Cottage) lüks tatil konaklaması sunacak şekilde restore edildi. Biz hala onların bazı tarım geleneklerine devam ediyor, kendi zeytin yağımızı ve keçi boynuzu pekmezimizi alandaki güzel eski ağaçlardan yapıyoruz ve onları restoranlarımızda kullanıyoruz.

Günlük ziyaretçilerimiz için, Beach Club ücretsiz Ölüdeniz, Hisarönü ve Ovacık tatil oteli için olan gidiş dönüş servis hizmeti sunmaktadır. Şezlong ve şemsiyeyi içeren, kişi başına ücretlendirilen bir giriş ücreti vardır. Plaj’a yakın olarak soyunma odaları ve duşlarda mevcuttur. Lagün'de hiçbir motorlu su sporuna izin verilmez ama daha enerjik müşterilerimiz için, kano ve pedallarımız kiralamak için mevcuttur.

Günlük ziyaretçilerimiz ve sakinlerimiz için, 50 araçlık alana sahip geniş bir park alanımız bulunmaktadır.
Tesiste her ikisi de A La Carte yemek sunan bir restoran bulunmaktadır. Bunlardan biri, her gün Beach Club ziyaretçilerine ve özellikle Lagün Manzaralı bir teras restoranına ev sahipliği yapmaktadır.

Plaj Kulübümüz de Düğünler (Türk ve Avrupalı), Karşılama Toplantıları, Plaj Barbekü partileri ve romantik gün batımı yemekleri için çok popüler bir mekandır. Müşterilerimize her zaman takvimdeki olaylarla ilgili bilgilendirilmektedir çünkü bazen hazırlanmasına zaman vermek için Plajın normalden biraz önce veya tamamen kapatılması gerekli olabilir. Ancak Doğal Yaşamı Koruma Parkı konumumuz nedeniyle tüm etkinliklerin gece yarısına kadar bitirilmesi gerekmektedir.

 

                                           

Konaklama

 LAGOON MANSION – (LAGÜN KONAĞI) –

Bu tesis 10 yatak odasına sahiptir, 9’u çift kişilik ve 1’i aile odasıdır(Aile odaları 2 yatak odalıdır). Tüm odalar büyük boyutlarda, yüksek kaliteli yataklara sahiptir. İyi bir uyku için son model kilima teknolojileri, 32 Ekran Televizyon, Minibar, Saç kurutucu, kasa ve ücretsiz plaj havluları vardır. Tüm odalar muhteşem lagün manzarasına sahiptir.

 

CAROB TREE COTTAGE ( HARNUP AĞACI EVİ )

Bu tesiste 3 tanesi jakuzili banyolar ile biraz daha büyük olan 6 yatak odasına sahiptir. Tüm odalarda kral boy yüksek kaliteli yataklar, sessiz dinlendirici uyku için en son klima teknolojisi, 81 cm LED TV, minibar, saç kurutma makinesi, kasa ve ücretsiz plaj havlusu bulunmaktadır. Tüm odalar bahçe manzaralıdır.

Restorasyondan önce bu özellik esas olarak Keçiboynuzu meyvesini ve diğer çiftçilik ürünlerini saklamak için kullanılmıştır. Keçiboynuzu meyvesi tohumları her zaman aynı büyüklüktedir ve bu nedenle zamanla bir şeyi ölçmenin bir yolu olarak kullanılmıştır. Bu, pırlanta ve diğer değerli mücevherlerin ağırlık ölçümü ile ilişkili olan ‘Carat’ kelimesinin nereden geldiğini gösterir.

 

LUXURY CARAVANS -( LÜKS KARAVANLAR )-

En yüksek kalitede klimalandırılmış karavanlar iki farklı boyutu mevcuttur.
Lüx Çift Kişilik(10 adet), bir adet çift kişilik yatak, bu yüzden 2 yetişkin rahatlıkla uyuyabilir.
Tüm karavanlar yüksek kaliteli çift kişilik yataklara, iyi bir dinlenme için olan klimalara, televizyona, minidolaba, saç kurutucusuna ve kasaya sahiptir.
Karavanlar kendi bahçelerinin alanlarındadır ve her biri  küçük özel bir terasa sahiptir.

Sea Horse Restaurant

BEACH RESTAURANT / BAR

Bu restoran sahile çok yakındır ve plajın günlük ziyaretçilerine hitap etmektedir. İngiliz kahvaltısı ve sandviçlerden sipariş üzerine pişirilen fileto biftek veya kılıç balıklarına kadar her şeyi sunan geniş A La Carte menüsü mevcuttur. Barda ayrıca kokteyller de dahil olmak üzere bir grup içki servis edilmektedir.

 

TERAS RESTORAN VE BAR

Bu restoran Lagün Konağı'nın tepesinde yer almaktadır ve bu nedenle Lagün'e bakan harika manzaralara sahiptir. Çok güzel bir A La Carte menümüz mevcuttur ve içindeki yemekleri yüksek yetenekli şeflerimiz hazırlamaktadır. Barda ayrıca kokteyller de dahil olmak üzere çok çeşitli içecekler sunulmaktadır.

“Gün batımı” akşamları için rezervasyon almaktayız. Ayrıca Ölüdeniz, Hisarönü ve Ovacık tatil köyleri ve özel villalar için ücretsiz taşıma hizmetleri sunmaktayız. Arkadaşlarınızı getirin ve eve dönmek hakkında kaygılarınız olmaksızın rahat hissedin.

Sea Horse Beach

Günlük ziyaretçilerimiz için, Beach Club ücretsiz Ölüdeniz, Hisarönü ve Ovacık otelleri için olan ücretsiz ulaştırma servisi sunmaktadır. Şezlong ve şemsiyeyi içeren, kişi başına ücretlendirilen bir giriş ücreti vardır. Plaj’a yakın olarak soyunma odaları ve duşlarda mevcuttur. Lagün’de hiçbir motorlu su sporuna izin verilmez ama daha enerjik müşterilerimiz için, kano ve pedallarımız kiralamak için mevcuttur.
Çocukların oyun alanı
İthal ve yerli içkilerin tüm listesi
Buzlu içecekler ve Dondurma kokteylleri


Sea Horse Beach Özel Günler

Bugünlerde birçok nedenden ötürü sessiz evlenmek daha popüler hale geliyor ve Türkiye'de evlenmek, muhtemelen düşündüğünüzden daha kolay. Uzman düğün planlamacılarımız ve güzel Plaj konumumuz, her yıl muhteşem gün batımı düğünlerine sahip olmamızı garantiler ve destek olur. Eğer daha fazla bilgi istiyorsanız; Lütfen sayfamıza başvurun. - www.beachweddingsinturkey.com.
Büyük günlerini organize etmek için bize gelen sadece Avrupalılar değildir ve biz aynı zamanda bir çok Türk düğününe de ev sahipliği yapmaktayız. En büyük Türk düğününde, 2000 kişi ağırladık. Genellikle Beach restoranın yakınındaki geniş bahçe alanında yapılır...

 

Fotoğraflar

İletişim